O MNIE

Turlej M. Iwona to wykwalifikowany Parapsycholog, specjalistka od duchów. Demonolog oraz wykładowca w Instytucie Psychologii. Prowadzi wiele kursów i Warsztatów Ezoterycznych! Biegła Numerolog Kabalistyczny, Runistka i Tarocistka, Bioenergoterapeuta . Od 15 lat, z sukcesem prowadzi programy w telewizjach ezoterycznych dla stacji EZO TV, TVN, TVN7, iPOLtv, Polonia1 . Jej priorytetem jest niesienie pomocy drugiemu człowiekowi, często żyjącemu w nieświadomości swych blokad. Pomaga rozmówcom pozbyć się złej karmy, złych zdarzeń i sprawić, że do ich życia wraca równowaga i radość. Według Iwony to właśnie radość jest najwyższą formą energii, gdyż to ona daje poczucie, że wszystko jest możliwe.

Z sukcesem od lat wspiera kobiety w ich drodze bycia matką, żoną, tak, by zawsze pamiętały o tym, iż przede wszystkim są kobietą, dzięki czemu można prowadzić satysfakcjonujące życie i związek. Turlej M. Iwona posiada dar postrzegania pozazmysłowego, dlatego jej pomoc i analiza są zgodne i prawdziwe zawsze, gdy jest potrzeba odczytać istotę problemu i dać  Tobie najlepsze rozwiązanie, którego wprowadzenie w życie, zależy Tylko od Ciebie. 

Serdecznie zapraszam na Osobiste spotkanie ze mną lub rozmowę telefoniczną –  sesję  z kartami oraz analizę daty urodzenia, czyli Twoich wibracji,  poprzez ich odczytanie za pomocą Numerologii Kabalistycznej, której uczę i, w której jestem specjalistką .  

Z pozdrowieniami 

Turlej M. Iwona Kontakt :

+ 48 515-381-441